GMC31Y5V105Z50NT
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
GMC31Y5V105Z50NT
Beschreibung:
CAP CER 1UF 50V Y5V 1206
Auf Lager : 1248000
Ext-Preis
  • 3000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Tolerance -20%, +80%
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient Y5V (F)
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) 0.071" (1.80mm)
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 1 µF