GMC32X5R106K16NT
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
GMC32X5R106K16NT
Beschreibung:
CAP CER 10UF 16V X5R 1210
Auf Lager : 280500
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 500
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 16V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient X5R
Product Status Active
Ratings -
Series GMC
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.110" (2.80mm)
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 10 µF