GMC32X7R103J200NT
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
GMC32X7R103J200NT
Beschreibung:
CAP CER 0.01UF 200V X7R 1210
Auf Lager : 21000
Ext-Preis
  • 3000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Tolerance ±5%
Voltage - Rated 200V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient X7R
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.110" (2.80mm)
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 10000 pF