GMC32X7R225K100NT
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
GMC32X7R225K100NT
Beschreibung:
CAP1210 X7R 2.2UF 10% 100V
Auf Lager : 1000
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient X7R
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.114" (2.90mm)
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 2.2 µF