GMC32Y5V475Z50NT
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
GMC32Y5V475Z50NT
Beschreibung:
CAP CER 4.7UF 50V Y5V 1210
Auf Lager : 335000
Ext-Preis
  • 1000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance -20%, +80%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient Y5V (F)
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.110" (2.80mm)
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 4.7 µF