GMC43X5R226M25NT
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
GMC43X5R226M25NT
Beschreibung:
CAP CER 22UF 25V X5R 1812
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient X5R
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Thickness (Max) 0.118" (3.00mm)
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 22 µF