GMC43X7R335K100NT
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
GMC43X7R335K100NT
Beschreibung:
CAP1812 X7R 3.3UF 10% 100V
Auf Lager : 11000
Ext-Preis
  • 1000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.181" L x 0.126" W (4.60mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient X7R
Product Status Active
Ratings -
Series -
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Thickness (Max) 0.110" (2.80mm)
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 3.3 µF