GMC43Y5V225Z50NT
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
GMC43Y5V225Z50NT
Beschreibung:
CAP CER 2.2UF 50V Y5V 1812
Auf Lager : 66500
Ext-Preis
  • 500
Benutzer handbuch
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance -20%, +80%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient Y5V (F)
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Thickness (Max) 0.118" (3.00mm)
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 2.2 µF