GMC43Z5U824M25NT
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
GMC43Z5U824M25NT
Beschreibung:
CAP CER 0.82UF 25V Z5U 1812
Auf Lager : 4000
Ext-Preis
  • 1000
Benutzer handbuch
Operating Temperature 10°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient Z5U
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Thickness (Max) 0.118" (3.00mm)
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 0.82 µF