GMC45X7R104K100NT
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
GMC45X7R104K100NT
Beschreibung:
CAP CER 0.1UF 100V X7R 1825
Auf Lager : 5000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.177" L x 0.248" W (4.50mm x 6.30mm)
Temperature Coefficient X7R
Product Status Active
Ratings -
Series GMC
Package / Case 1825 (4564 Metric)
Thickness (Max) 0.126" (3.20mm)
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 0.1 µF