GMC55Y5V107Z10NT
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
GMC55Y5V107Z10NT
Beschreibung:
CAP CER 100UF 10V Y5V 2220
Auf Lager : 107500
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 500
Benutzer handbuch
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance -20%, +80%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Temperature Coefficient Y5V (F)
Series GMC
Package / Case 2220 (5750 Metric)
Thickness (Max) 0.138" (3.50mm)
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 100 µF