Zuhause / Pads, Sheets / GP5000S35-0.100-02-0816
minImg
GP5000S35-0.100-02-0816
Bergquist
Produkt-Nr.:
GP5000S35-0.100-02-0816
Hersteller:
Bergquist
Beschreibung:
THERM PAD 406.4X203.2MM GREEN
Benutzer handbuch
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature 95°F (35°C) or Below
Shape Rectangular
Thermal Resistivity -
Color Green
Backing, Carrier Fiberglass
Outline 406.40mm x 203.20mm
Material Polymer
Thermal Conductivity 5.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.100" (2.54mm)