Zuhause / Pads, Sheets / GPEMI1.0-0.040-01-0816
minImg
GPEMI1.0-0.040-01-0816
Bergquist
Produkt-Nr.:
GPEMI1.0-0.040-01-0816
Hersteller:
Bergquist
Beschreibung:
THERM PAD 406.4X203.2MM BLACK
Auf Lager : 10
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Rectangular
Thermal Resistivity -
Color Black
Backing, Carrier Fiberglass
Outline 406.40mm x 203.20mm
Material -
Thermal Conductivity 1.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0400" (1.016mm)