Zuhause / Pads, Sheets / GPEMI1.0-0.080-01-0816
minImg
GPEMI1.0-0.080-01-0816
Bergquist
Produkt-Nr.:
GPEMI1.0-0.080-01-0816
Hersteller:
Bergquist
Beschreibung:
THERM PAD 406.4X203.2MM BLACK
Benutzer handbuch
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Rectangular
Thermal Resistivity -
Color Black
Backing, Carrier Fiberglass
Outline 406.40mm x 203.20mm
Material -
Thermal Conductivity 1.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0800" (2.032mm)