Zuhause / Pads, Sheets / GPHC3.0-0.040-02-0816
minImg
GPHC3.0-0.040-02-0816
Bergquist
Produkt-Nr.:
GPHC3.0-0.040-02-0816
Hersteller:
Bergquist
Beschreibung:
THERM PAD 406.4X203.2MM BLUE
Benutzer handbuch
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Rectangular
Thermal Resistivity -
Color Blue
Backing, Carrier Fiberglass
Outline 406.40mm x 203.20mm
Material -
Thermal Conductivity 3.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0400" (1.016mm)