Zuhause / Pads, Sheets / GPHC5.0-0.040-02-0816
minImg
GPHC5.0-0.040-02-0816
Bergquist
Produkt-Nr.:
GPHC5.0-0.040-02-0816
Beschreibung:
THERM PAD 406.4X203.2MM GRAY
Benutzer handbuch
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature 77°F (25°C)
Shape Rectangular
Thermal Resistivity -
Color Gray
Backing, Carrier Fiberglass
Outline 406.40mm x 203.20mm
Material -
Thermal Conductivity 5.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0400" (1.016mm)