Zuhause / Pads, Sheets / GPVOS-0.125-00-0816
minImg
GPVOS-0.125-00-0816
Bergquist
Produkt-Nr.:
GPVOS-0.125-00-0816
Hersteller:
Bergquist
Beschreibung:
THERM PAD 406.4X203.2MM PINK
Benutzer handbuch
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature 77°F (25°C)
Shape Rectangular
Digi-Key Storage -
Thermal Resistivity -
Color Pink
Backing, Carrier Sil-Pad
Outline 406.40mm x 203.20mm
Material Silicone Elastomer
Thermal Conductivity 0.8W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.125" (3.18mm)