Zuhause / Pads, Sheets / GPVOU-0.125-01-0816
minImg
GPVOU-0.125-01-0816
Bergquist
Produkt-Nr.:
GPVOU-0.125-01-0816
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature 77°F (25°C)
Backing, Carrier Fiberglass
Outline 406.40mm x 203.20mm
Material Silicone Elastomer
Thermal Conductivity 1.3W/m-K
Product Status Obsolete
Thickness 0.125" (3.18mm)