GRD1075071PA
Essentra Components
Produkt-Nr.:
GRD1075071PA
Beschreibung:
DIAPHRAGM GROMMET - TWO SIDED CU
Auf Lager : 3801
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Diameter - Inside 0.630" (16.00mm)
Color Black
Panel Cutout Dimensions Circular - 0.750" (19.05mm)
Bushing, Grommet Type Grommet
Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Material Flammability Rating UL94 HB
Product Status Active
Series Alliance Plastics, GRD
Panel Thickness 0.080" (2.03mm)