GRD1075091PA
Essentra Components
Produkt-Nr.:
GRD1075091PA
Beschreibung:
DIAPHRAGM GROMMET - TWO SIDED CU
Auf Lager : 638
Benutzer handbuch
Diameter - Inside 0.563" (14.30mm)
Color Black
Panel Cutout Dimensions Circular - 0.750" (19.05mm)
Series Alliance Plastics, GRD
Panel Thickness 0.090" (2.29mm)