GRD1100091PA
Essentra Components
Produkt-Nr.:
GRD1100091PA
Beschreibung:
DIAPHRAGM GROMMET - TWO SIDED CU
Auf Lager : 2013
Benutzer handbuch
Diameter - Inside 0.750" (19.05mm)
Color Black
Panel Cutout Dimensions Circular - 1.000" (25.40mm)
Series Alliance Plastics, GRD
Panel Thickness 0.090" (2.29mm)