GRD2025031PA
Essentra Components
Produkt-Nr.:
GRD2025031PA
Beschreibung:
DIAPHRAGM GROMMET - ONE SIDED CU
Auf Lager : 9884
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Diameter - Inside 0.161" (4.09mm)
Color Black
Panel Cutout Dimensions Circular - 0.250" (6.35mm)
Bushing, Grommet Type Grommet
Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Material Flammability Rating UL94 HB
Product Status Active
Series Alliance Plastics, GRD
Panel Thickness 0.030" (0.76mm)