GRD2039061PA
Essentra Components
Produkt-Nr.:
GRD2039061PA
Beschreibung:
DIAPHRAGM GROMMET - ONE SIDED CU
Auf Lager : 4233
Benutzer handbuch
Diameter - Inside 0.252" (6.40mm)
Color Black
Panel Cutout Dimensions Circular - 0.390" (9.91mm)
Series Alliance Plastics, GRD
Panel Thickness 0.060" (1.52mm)