GRD2043061PA
Essentra Components
Produkt-Nr.:
GRD2043061PA
Beschreibung:
DIAPHRAGM GROMMET - ONE SIDED CU
Auf Lager : 9637
Benutzer handbuch
Diameter - Inside 0.315" (8.00mm)
Color Black
Panel Cutout Dimensions Circular - 0.430" (10.92mm)
Series Alliance Plastics, GRD
Panel Thickness 0.060" (1.52mm)