GRD2075061PA
Essentra Components
Produkt-Nr.:
GRD2075061PA
Beschreibung:
DIAPHRAGM GROMMET - ONE SIDED CU
Auf Lager : 3704
Benutzer handbuch
Diameter - Inside 0.630" (16.00mm)
Color Black
Panel Cutout Dimensions Circular - 0.750" (19.05mm)
Series Alliance Plastics, GRD
Panel Thickness 0.060" (1.52mm)