GRD2100061PA
Essentra Components
Produkt-Nr.:
GRD2100061PA
Beschreibung:
DIAPHRAGM GROMMET - ONE SIDED CU
Auf Lager : 950
Benutzer handbuch
Diameter - Inside 0.810" (20.57mm)
Color Black
Panel Cutout Dimensions Circular - 1.000" (25.40mm)
Series Alliance Plastics, GRD
Panel Thickness 0.060" (1.52mm)