GRO025031A
Essentra Components
Produkt-Nr.:
GRO025031A
Beschreibung:
GROMMET 0.156" PVC BLACK
Auf Lager : 18720
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Diameter - Inside 0.156" (3.96mm)
Color Black
Panel Cutout Dimensions Circular - 0.250" (6.35mm)
Bushing, Grommet Type Grommet
Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Series Alliance Plastics, GRO
Panel Thickness 0.031" (0.79mm)