GRO025061A
Essentra Components
Produkt-Nr.:
GRO025061A
Beschreibung:
GROMMET 0.156" PVC BLACK
Benutzer handbuch
Diameter - Inside 0.156" (3.96mm)
Color Black
Panel Cutout Dimensions Circular - 0.250" (6.35mm)
Series Alliance Plastics, GRO
Panel Thickness 0.063" (1.60mm)