GRO025062A
Essentra Components
Produkt-Nr.:
GRO025062A
Beschreibung:
GROMMET 0.188" PVC BLACK
Auf Lager : 10113
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Diameter - Inside 0.188" (4.78mm)
Color Black
Panel Cutout Dimensions Circular - 0.250" (6.35mm)
Series Alliance Plastics, GRO
Panel Thickness 0.063" (1.60mm)