GRO075061A
Essentra Components
Produkt-Nr.:
GRO075061A
Beschreibung:
GROMMET 0.625" PVC BLACK
Benutzer handbuch
Diameter - Inside 0.625" (15.88mm)
Color Black
Panel Cutout Dimensions Circular - 0.750" (19.05mm)
Bushing, Grommet Type Grommet
Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Series Alliance Plastics, GRO
Panel Thickness 0.063" (1.60mm)