GRO075062A
Essentra Components
Produkt-Nr.:
GRO075062A
Beschreibung:
GROMMET 0.629" PVC BLACK
Benutzer handbuch
Diameter - Inside 0.629" (15.98mm)
Color Black
Panel Cutout Dimensions Circular - 0.750" (19.05mm)
Bushing, Grommet Type Grommet
Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Series Alliance Plastics, GRO
Panel Thickness 0.063" (1.60mm)