GRO100041A
Essentra Components
Produkt-Nr.:
GRO100041A
Beschreibung:
GROMMET 0.750" PVC BLACK
Benutzer handbuch
Diameter - Inside 0.750" (19.05mm)
Color Black
Panel Cutout Dimensions Circular - 1.000" (25.40mm)
Bushing, Grommet Type Grommet
Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Series Alliance Plastics, GRO
Panel Thickness 0.047" (1.19mm)