GRO100061A
Essentra Components
Produkt-Nr.:
GRO100061A
Beschreibung:
GROMMET 0.750" PVC BLACK
Benutzer handbuch
Diameter - Inside 0.750" (19.05mm)
Color Black
Panel Cutout Dimensions Circular - 1.000" (25.40mm)
Series Alliance Plastics, GRO
Panel Thickness 0.063" (1.60mm)