GRO100062A
Essentra Components
Produkt-Nr.:
GRO100062A
Beschreibung:
GROMMET 0.875" PVC BLACK
Auf Lager : 3461
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Diameter - Inside 0.875" (22.22mm)
Color Black
Panel Cutout Dimensions Circular - 1.000" (25.40mm)
Series Alliance Plastics, GRO
Panel Thickness 0.063" (1.60mm)