GRO125031A
Essentra Components
Produkt-Nr.:
GRO125031A
Beschreibung:
GROMMET 1.000" PVC BLACK
Benutzer handbuch
Diameter - Inside 1.000" (25.40mm)
Color Black
Panel Cutout Dimensions Circular - 1.250" (31.75mm)
Bushing, Grommet Type Grommet
Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Series Alliance Plastics, GRO
Panel Thickness 0.031" (0.79mm)