GRO175061A
Essentra Components
Produkt-Nr.:
GRO175061A
Beschreibung:
GROMMET 1.500" PVC BLACK
Auf Lager : 3068
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Diameter - Inside 1.500" (38.10mm)
Color Black
Panel Cutout Dimensions Circular - 1.750" (44.45mm)
Series Alliance Plastics, GRO
Panel Thickness 0.063" (1.60mm)