GRO200061A
Essentra Components
Produkt-Nr.:
GRO200061A
Beschreibung:
GROMMET 1.750" PVC BLACK
Auf Lager : 490
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Diameter - Inside 1.750" (44.45mm)
Color Black
Panel Cutout Dimensions Circular - 2.000" (50.80mm)
Bushing, Grommet Type Grommet
Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Series Alliance Plastics, GRO
Panel Thickness 0.063" (1.60mm)