GRS2050031A
Essentra Components
Produkt-Nr.:
GRS2050031A
Beschreibung:
GROMMET SLEEVE,BLACK,PVC,.500 IN
Auf Lager : 3776
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Diameter - Inside 0.381" (9.68mm)
Color Black
Panel Cutout Dimensions Circular - 0.500" (12.70mm)
Bushing, Grommet Type Grommet, Sleeved
Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Series Alliance Plastics, GRS
Panel Thickness 0.031" (0.79mm)