GSEDC5B250
Good-Ark Semiconductor
Produkt-Nr.:
GSEDC5B250
Paket:
SOD-323
Beschreibung:
TVS, ESD, SINGLE, BI-DIR, 5V, SO
Auf Lager : 6000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 13.5A (8/20µs)
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 25pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 6V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 350W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-323
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 25V (Typ)
Package / Case SC-76, SOD-323
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 5V (Max)