GSEPD15B0005
Good-Ark Semiconductor
Produkt-Nr.:
GSEPD15B0005
Paket:
0402
Beschreibung:
TVS, ESD, SINGLE, BI-DIR, LOW CA
Auf Lager : 19950
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) -
Applications DVI, Ethernet, HDMI, USB
Capacitance @ Frequency 0.05pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) -
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse -
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 35V (Typ)
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 15V (Max)