GSF2TVS22A
Good-Ark Semiconductor
Produkt-Nr.:
GSF2TVS22A
Paket:
SOD-123FL
Beschreibung:
TVS, UNI-DIR, 200W, 22V, ESGA (S
Auf Lager : 6000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 5.63A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 24.4V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 200W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123FL
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 35.5V
Package / Case SOD-123F
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 22V