GSL6TVS13A
Good-Ark Semiconductor
Produkt-Nr.:
GSL6TVS13A
Paket:
SMAF
Beschreibung:
TVS, UNI-DIR, 600W, 13V, ESGB (S
Auf Lager : 6000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 27.9A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 14.4V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Product Status Active
Supplier Device Package SMAF
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 21.5V
Package / Case DO-221AC, SMA Flat Leads
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 13V