Zuhause / AC DC Converters / GTM43007-A3807.5-F(R)
minImg
GTM43007-A3807.5-F(R)
GlobTek, Inc.
Produkt-Nr.:
GTM43007-A3807.5-F(R)
Hersteller:
GlobTek, Inc.
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 7.5V 38W
Auf Lager : 117
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Product Status Active
Efficiency 89%
Mfr GlobTek, Inc.
Features Universal Input
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 45°C
Applications Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 4 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, NEMKO, S-Mark, UkrSEPRO, VCCI
Voltage - Output 1 7.5V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.00" L x 2.00" W x 0.93" H (76.2mm x 50.8mm x 23.6mm)
Number of Outputs 1
Current - Output 1 5 A
Series GTM43007-A3809-1.5-F
Power (Watts) 38W