Zuhause / AC DC Converters / GTM962250P22536A-CF
minImg
GTM962250P22536A-CF
GlobTek, Inc.
Produkt-Nr.:
GTM962250P22536A-CF
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 36V 225W
Auf Lager : 18
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Product Status Active
Efficiency 95%
Mfr GlobTek, Inc.
Features Universal Input
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -25°C ~ 80°C (With Derating)
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 4 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CB, CE, cETLus, EAC, UkrSEPRO, VCCI
Voltage - Output 1 36V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.00" L x 3.00" W x 1.18" H (127.0mm x 76.2mm x 30.0mm)
Number of Outputs 1
Current - Output 1 6.25 A
Series GTM962250PWWWVVX-XF
Power (Watts) 225W