H151CSRC-120
Bivar Inc.
Produkt-Nr.:
H151CSRC-120
Hersteller:
Bivar Inc.
Beschreibung:
LED ASSY RA 3MM RED WATER CLEAR
Benutzer handbuch
Lens Type Clear
Configuration Single
Viewing Angle 30°
Voltage Rating 1.7V
Color Red
Mounting Type Through Hole, Right Angle
Millicandela Rating 250mcd
Product Status Active
Lens Style Round with Domed Top
Series H151C
Mfr Bivar Inc.
Wavelength - Peak 655nm
Package Tray
Current 150mA
Lens Size 3mm, T-1