H200CGRD
Bivar Inc.
Produkt-Nr.:
H200CGRD
Hersteller:
Bivar Inc.
Beschreibung:
LED ASSY RA 3MM 2LVL GN/RD DIFF
Benutzer handbuch
Lens Type Diffused
Configuration 2 High
Viewing Angle 45°
Voltage Rating 2.2V Green, 1.7V Red
Color Green (x 1), Red (x 1)
Millicandela Rating 30mcd Green, 6mcd Red
Product Status Active
Lens Style Round with Domed Top
Series H200C
Mfr Bivar Inc.
Wavelength - Peak 565nm, 655nm
Package Tray
Current 20mA Green, 20mA Red
Lens Size 3mm, T-1