Delta Electronics
Produkt-Nr.:
H48SC28016NNFH
Hersteller:
Paket:
Half Brick
Charge:
-
Beschreibung:
DC DC CONVERTER 28V 448W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$68.02
$68.02
5
$67.4899
$337.4495
15
$66.958536
$1004.37804
30
$64.833064
$1944.99192
45
$61.644446
$2774.00007
90
$57.393196
$5165.38764
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 75V |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Isolation | 1.5 kV |
| Voltage - Output 1 | 28V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 2.40" L x 2.28" W x 0.52" H (61.0mm x 57.9mm x 13.2mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | Half Brick |
| Current - Output (Max) | 16A |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 36V |
| Series | H48SC28016 (450W) |
| Power (Watts) | 448 W |
| Type | Isolated Module, Digital |
| Package / Case | Half Brick |
| Efficiency | 95% |
| Mfr | Delta Electronics |
| Features | Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO |
| Package | Tray |
| Base Product Number | H48SC |