HA1151500000G
Amphenol Anytek
Produkt-Nr.:
HA1151500000G
Beschreibung:
TERM BLK 11P SIDE ENT 2.54MM PCB
Benutzer handbuch
Wire Termination Screwless - Leg Spring, Push-In Spring
Operating Temperature -40°C ~ 115°C
Product Status Active
Wire Gauge 20-26 AWG
Number of Levels 1
Series HA
Voltage 150 V
Mfr Amphenol Anytek
Pitch 0.100" (2.54mm)
Package Bulk
Current 2 A