Zuhause / Unclassified / HA50750X3SASECX
minImg
HA50750X3SASECX
wi2wi/Precision Devices
Produkt-Nr.:
HA50750X3SASECX
Beschreibung:
50.75 MHz H.C. 49/U thru hole
Benutzer handbuch
Load Capacitance Series
Frequency Tolerance -
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.530" (13.46mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Ratings -
Series HA
Type MHz Crystal
Package / Case HC-49/U
Mfr wi2wi/Precision Devices
Frequency 50.75 MHz