Zuhause / Fixed Inductors / HA72E-061R5LFTR13
minImg
HA72E-061R5LFTR13
TT Electronics/BI Magnetics
Produkt-Nr.:
HA72E-061R5LFTR13
Beschreibung:
FIXED IND 1.5UH 8.4A 14 MOHM SMD
Auf Lager : 1975
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) 10A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 8.4 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.285" L x 0.268" W (7.23mm x 6.80mm)
Product Status Discontinued at Digi-Key
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 14mOhm Max
Inductance 1.5 µH